Lietuva
  • Centrinis ofisas Kaune

    Žemėlapis

    UAB „Daisena“

    Sandraugos g. 23, LT-52102 Kaunas

    El. p.: info@daisena.lt

    Tel.: +370 37 473 300

    Faks.: +370 37 473 233

    Įmonės kodas: 134809846

    PVM mokėtojo kodas: LT348098419

    A/s LT687044060003102001

    Bankas: SEB bankas

  • Padalinys Vilniuje

    Žemėlapis

    Sandėlių g. 44 (Liudvinavo g. 1E), LT-02241 Vilnius

    El. p.: info@daisena.lt

    Tel.: +370 5 264 0185

    Tel.: +370 5 264 0697

  • Andrius Linauskas
    Direktorius
    Andrius Linauskas

    El. p.: andrius@daisena.lt

    Tel.: +370 37 473 300
  • Stefanija Ramanauskienė
    Vyriausioji finansininkė
    Stefanija Ramanauskienė

    El. p.: stefanija@daisena.lt

    Tel.: +370 37 473 300
  • Stasys Petkevičius
    Pardavimų vadovas
    Stasys Petkevičius

    El. p.: stasys@daisena.lt

    Tel.: +370 37 473 300
  • Ugnius Venckutonis
    Pirkimų vadovas
    Ugnius Venckutonis

    El. p.: ugnius@daisena.lt

    Tel.: +370 37 473 300
  • Jurgita Milaknytė-Ragelė
    Marketingo vadovė
    Jurgita Milaknytė-Ragelė

    El. p.: jurgita@daisena.lt

    Tel.: +370 37 473 300
  • Mykolas Česnauskas
    Eksporto vadovas
    Mykolas Česnauskas

    El. p.: mykolas@daisena.lt

    Tel.: +370 37 473 300
  • Sergej Vicharev
    Eksporto vadovas Baltarusijai ir Kaliningrado sričiai
    Sergej Vicharev

    El. p.: sergej@daisena.lt

    Tel.: +370 37 473 300
  • Kęstutis Kerševičius
    Prekybos vadovas
    Kęstutis Kerševičius

    El. p.: kestas@daisena.lt

    Tel.: +370 37 473 300
  • Gražvydas Jurkša
    Kauno regiono prekybos vadovas
    Gražvydas Jurkša

    El. p.: grazvydas.jurksa@daisena.lt

    Tel.: +370 37 473 300
  • Marius Kisieliauskas
    Vilniaus regiono prekybos vadovas
    Marius Kisieliauskas

    El. p.: marius.kisieliauskas@daisena.lt

    Tel.: +370 5 264 0185
  • Raimondas Stulpinas
    Klaipėdos regiono prekybos vadovas
    Raimondas Stulpinas

    El. p.: raimondas@daisena.lt

    Tel.: +370 441 523 72
  • Ričardas Juozelėnas
    Šiaulių regiono prekybos vadovas
    Ričardas Juozelėnas

    El. p.: ricardas@daisena.lt

    Tel.: +370 41 511 603
  • Salvijus Vanagas
    Panevėžio regiono prekybos vadovas
    Salvijus Vanagas

    El. p.: salvijus@daisena.lt

    Tel.: +370 45 515 808
  • Ramunė Mickevičė
    Personalo specialistė
    Ramunė Mickevičė

    El. p.: ramune@daisena.lt

    Tel.: +370 37 473 300
  • Aleksandras Kuznecovas
    Muitinės deklarantas
    Aleksandras Kuznecovas

    El. p.: aleksas@daisena.lt

    Tel.: +370 37 473 300