2017 m.
ROLLTON

ROLLTON

„ROLLTON“ greitai paruošiami gaminiai, jau 15 metų vartotojams padeda palengvinti maisto gaminimą. Nuolatinė  kokybės kontrolė, kruopščiai atrinkti receptai, bei sudedamosios dalys, užtikrina puikią „ROLLTON“ produktų išvaizdą, bei skonį. 

Plačiau
JARDIN

JARDIN

Aukštos kokybės, kava ir kavos mišiniai JARDIN, kiekvieną akimirką paverčia nepakartojama! Šios kavos gamybai naudojama arabika užauginta Kolumbijoje, Etiopijoje, Gvatemaloje ir Sumatroje.  Net išrankiausias vartotojas gali atrasti savo skoniui tinkamiausią JARDIN kavą.

Plačiau
TESS

TESS

Norime savo pirkėjams  pristatyti aukštos kokybės arbatą ir arbatos mišinius „TESS“.  Klasikinė juoda ir žalia arbatos bei arbatų mišiniai papildyti natūraliais vaisiais, uogomis, žiedlapiais ir vaistinėmis žolelėmis,  puikiai perteikia ilgametes arbatos gamybos tradicijas, sujungtas su inovatyviomis idėjomis.

 

Plačiau
Bendradarbiavimas su Paramos ir Labdaros Fondu „Mamų Unija”

Bendradarbiavimas su Paramos ir Labdaros Fondu „Mamų Unija”

Džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su Paramos ir Labdaros Fondu „Mamų Unija”. Bendradarbiaujant su šia organizacija sukurtas  renginys pradžiugino ne vieną ligoniuką. Prie šios  akcijos taip pat prisidėjo  viena didžiausių kavos kompanijų šiauriniame regione „Löfbergs“ ir vaikų bei jų tėvų pamėgti skanukai AHA.

Plačiau