BIC

BIC

 

Nuo 2014 m. Lietuvoje atstovaujame BIC žiebtuvėlius ir skustuvus. Prekinis ženklas BIC – tai pasaulinis lyderis žiebtuvėlių kategorijoje ir vienas iš lyderių skustuvų kategorijoje.

BIC produktai parduodami 160 šalių, visuose žemynuose. 3,2 milijonai skirtingų parduotuvių ir prekybos tinklų BIC produkciją turi savo asortimente. Įmonėje dirba 9 200 darbuotojų visame pasaulyje.

Kompanija buvo įkurta 1945 metais Prancūzijoje. Jos įkūrėjai – Marselis Bičas (Marcel Bich) ir jo partneris Eduardas Bufardas (Edouard Buffard) pradėjo gaminti detales pirmiesiems rašikliams bei mechaniniams pieštukams.

Sėkmingą įmonės plėtrą lėmė jos filosofija ir produktų paprastumas. BIC produkcija vartotojų gyvenimą daro lengvesniu, nes tai paprasti, bet patikimi produktai, kuriuos kasdieniniame gyvenime galime naudoti kiekvienas.

Kokybė ir patikimumas – svarbiausias BIC išskirtinumas, todėl gamintojas savo vartotojams įsipareigoja, kad BIC® Cristal rašiklis išlaikys  2 km ilgio linijos kokybę nuo rašymo pradžios iki galo, BIC® Maxi Lighter žiebtuvėlis garantuos 3000 vienodų ir saugių liepsnos įžiebimų, o BIC® 3 Sensitive skutimosi peiliukas suteiks kokybišką ir patogų skutimąsi 10 dienų bėgyje.