CLOETTA

CLOETTA

 

Ilgametis UAB „Daisena“ partneris LEAF BALTICS AS – Lietuvoje gerai žinomų prekinių ženklų kaip Mynthon, Tupla, Red Band gamintojas, siekdamas sustiprinti savo pozicijas šokolado batonėlių gamybos srityje, prisijungė įmonių grupę Cloetta.

1862 metais įkurta ir šiandien, turėdama 11 gamyklų 6 šalyse, Cloetta yra viena iš lyderių tarp šokolado ir saldumynų gamintojų Skandinavijos šalyse bei Italijoje. Ši įmonių grupė siekia užtikrinti išskirtinę savo produkcijos kokybę, visos gamyklos ir produktai turi ISO 9001 ir 2001 kokybės sertifikatus. Cloetta įmonės šokolado masę gaminasi patys, taigi kokybės ir gamybos procesas kontroliuojamas nuo pat pradžių iki pabaigos.

Be šokoladinės produkcijos dar yra gaminamos kramtomosios gumos ir pastilės. Ilgametį pripažinimą Švedijoje turintys Cloetta prekiniai ženklai, tokie kaip vafliniai batonėliai KEX, karamelės su šokoladu CENTER, šokoladiniai saldainiai maišeliuose Polly, yra ir tai tik keletas vardų iš plataus Cloetta asortimento. Įvairūs Cloetta produktai parduodami daugiau nei 50 pasaulio šalių.

cloetta-740x327