Siūlome pilną distribucijos paslaugų paketą. Kompetentingos komandos dėka galime užtikrinti sėkmingą ir operatyvų prekių ženklų įvedimo į rinką ir pardavimų vystymo procesą.

 

  DISTRIBUCIJA 
LOGISTIKA,
SANDĖLIAVIMAS

PREKIŲ ĮVEDIMAS Į

PREKYBOS TINKLUS

LENTYNŲ PRIEŽIŪRA

REKLAMINĖS MEDŽIAGOS TALPINIMAS

 

Lietuvos ir Latvijos teritorijos padengimas siekia – apie 99% (WTD) svorinės distribucijos (pagal TB „Nielsen“).

Dirbame su visais patikimais mažmeninės prekybos tinklais (Lietuvoje – 22 vnt., Latvijoje – 40 vnt.) bei kitais prekybos segmentais.

UAB „Daisena“ centrinė būstinė įsikūrusi Kaune. Įmonės filialai Vilniuje, Šilutėje, Panevėžyje, Šiauliuose leidžia darbuotojams operatyviai pasiekti visus prekybos taškus šalies teritorijoje.

Zemelapis-Daisena

Plačiau: Kontaktai

 

PILNA DISTRIBUCIJOS KOMANDA

 

Kiekvieną prekybos tinklą kuruoja atsakingas vadybininkas, o tai garantuoja gerus santykius su klientais, aukščiausio lygio priežiūrą ir kompetenciją kiekvieno projekto valdyme.

Profesionali prekių priežiūra pardavimų vietose, lemia sėkmingus pardavimus, formuoja prekinio ženklo įvaizdį rinkoje.

Maksimalią paslaugų kokybę užtikrina pilnai suformuota distribucijos ir prekių priežiūros komanda, kurią sudaro 58 UAB „Daisena“ ir 22 SIA „Daisena Latvia” darbuotojai.       

 

NAUJAUSIA PROGRAMINĖ ĮRANGA

 

Mobilių prekių priežiūros vadybininkų komanda aprūpinta naujausia kompiuterine ir programine įranga, kurios pagalba realiu laiku darbuotojai gali analizuoti situaciją pardavimo vietoje ir informuoti centrinę būstinę. Surinkti duomenys apdorojami įvairiais aspektais, ir tai suteikia galimybę parengti išsamias ataskaitas pagal gamintojo poreikius.