DAISENA DISTRIBUCIJA

DISTRIBUCIJA
BALTIJOS ŠALYSE

Dirbame su visais mažmeninės prekybos tinklais Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje: LT – 22 tinklai; LV – 21 tinklas; EE – 10 tinklų. Turime ir didelį tradicinės mažmenos parduotuvių padengimą.

Lietuvoje UAB „Daisena“ centrinė būstinė įsikūrusi Kaune. Įmonės padaliniai Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje, Šilutėje leidžia darbuotojams operatyviai pasiekti visus prekybos taškus šalies teritorijoje.

NAUJAUSIA PROGRAMINĖ

ĮRANGA


Mobilių prekių priežiūros vadybininkų komanda aprūpinta naujausia kompiuterine ir programine įranga, kurios pagalba realiu laiku darbuotojai gali analizuoti situaciją pardavimo vietoje ir informuoti centrinę būstinę. Surinkti duomenys apdorojami įvairiais aspektais, ir tai suteikia galimybę parengti išsamias ataskaitas pagal gamintojo poreikius.

Kiekvieną prekybos tinklą kuruoja atsakingas vadybininkas, o tai garantuoja gerus santykius su klientais, aukščiausio lygio priežiūrą ir kompetenciją kiekvieno projekto valdyme. Profesionali prekių priežiūra prekybos vietose, lemia sėkmingus pardavimus, formuoja prekinio ženklo įvaizdį rinkoje.

Didžiuojamės profesionalia ir ilgametę darbo patirtį turinčia komanda, kuri pasirūpins Jūsų produktais.