DOVANOKITE STAIGMENAS SAVO MAŽIESIEMS!


Kokios Kalėdos be gausybės dovanų? Suteikime stebuklais apipintą džiaugsmą mažiesiems su išskirtinėmis KIDDY ir AHA  kalėdinėmis dovanomis, kurių viduje rasite populiariausius saldumynus bei siurprizą.

Nustebinkite savo mažuosius su išskirtine KIDDY kalėdine dovana, kurios sudėtyje aukštos kokybės produktai bei populiarusis vaikų žaislas – šlykštukas (slime).

Šlykštukas (Slime) yra vientisa masė, kurios pagrindą sudaro patentuota formulė, tinkanti vaikams.  Pramogai sukurtas žaislas turi realią naudą – skatina smulkiąją motoriką, treniruoja judesių koordinaciją, gerina koncentraciją, žadina kūrybinius sugebėjimus, sukuria teigiamą emocinę nuotaiką.

AHA Maxi dovanoje rasite populiariausius saldumynus bei siurprizą – virtualųjį augintinį!

Virtualusis augintinis su trenksmu grįžta į madą! Ar prisimenate virtualiuosius draugus, kuriais rūpinomės, maitinome, žaidėme, netgi susirgus pagydėme? Dabar turėsite galimybę šiuos laikus prisiminti ir suteikti savo vaikui žaidimą ne tik mokantį atsakomybės ir drausmės, bet ir ugdantį vaiko emocinį intelektą. Išsirinkite patį mylimiausią augintinį net iš 168 skirtingų variantų!

AHA Mini dovanoje  rasite saldumynų rinkinį bei siurprizą – PIEŠIANTĮ SUKTUKĄ!

 

Dėl individualių užsakymų prašome kreiptis hello@coffeeplace.lt