2014 m.
KAZACHSTANAS. AROMA GOLD

KAZACHSTANAS. AROMA GOLD

Nuo 2014 metų vasaros FREE LINE DISTRIBUTION tapo oficialu UAB “Daisena” partneriu Kazachstano respublikoje. Ši įmonė yra koncerno “INTERFOOD” dalis.

Plačiau
RUSIJA. SCHOGETTEN

RUSIJA. SCHOGETTEN

Rugpjūčio mėnesį UAB “Daisena” partneris Maskvoje pasirašė sutartį dėl Schogetten šokolado įvedimo į 7-ą pagal dydį federalinį mažmeninės prekybos tinklą Okey (О‘кей), www.okmarket.ru. Prekybos tinklas Okey valdo 98 parduotuves, kurių bendras plotas 514.000 kvadratinių metrų.

Plačiau
RUSIJA. SCHOGETTEN

RUSIJA. SCHOGETTEN

Pagal gautus iš Rusijos Federacijos Kaliningrado apskrities duomenis iš prekybos tinklų “Viktorija” (rinkos dalis ~35%) ir “Vester” (rinkos dalis ~24%), UAB “Daisena” atstovaujamas šokaladas Schogetten pagal penkių mėnesių pardavimų rezultatus užėmė pirmas vietas su pardavimo dalimis, atitinkamai 22% ir 21% visų šokolado plytelių pardavimų.

Plačiau
MOLDOVA. AROMA KAVOS

MOLDOVA. AROMA KAVOS

Nuo 2014 metų pavasario CUSTOMAGIC OOO tapo oficialiu UAB “Daisena” partneriu Moldovos respublikoje. CUSTOMAGIC OOO įkurta 1999 metais ir nuo to laiko užima lyderio pozicijas Moldovos rinkoje kaip maisto produktų importuotojas ir distribiutorius. Šiandien įmonėje dirba 112 žmonių.

Plačiau