AROMA KAVOS

AROMA KAVOS

 

Maltų ir tirpių kavų šeimą AROMA sudaro AROMA PLATINUM, AROMA GOLD, AROMA DIAMOND, AROMA NATURA ir AROMA GRAND prekiniai ženklai. Šios kavos skiriasi savo skoniu, skrudinimo būdu ir paruošimo savybėmis, taip pat kavos pupelių kilmės šalimis.

Rinkoje žinomi ir sėkmingai vystomi kavos gėrimai 3in1 su AROMA GOLD, AROMA NATURA prekiniais ženklais.

AROMA kavų šeima užima 3-ią vietą Lietuvos maltų kavų rinkoje, 3-ią vietą Lietuvos tirpių kavų rinkoje ir 1-ą vietą tarp lietuviško kapitalo įmonių vystomų kavos prekinių ženklų (tyrimų bendrovės „Nielsen“ duomenys).

 

Aroma-bendras-740x327

Kavų asortimentas yra nuolat atnaujinamas atsižvelgiant į rinkos ir vartojimo pokyčius.

2013 metais malta kava AROMA GOLD IN-CUP vakuuminėje pakuotėje sėkmingai papildė AROMA GOLD prekinio ženklo maltų kavų minkštoje pakuotėje šeimą.

2013 m. pagal tyrimų bendrovės „Nielsen“ rinkos duomenis, rinkimuose „SĖKMINGIAUSI METŲ PRODUKTAI PRISTATYTI RINKAI“ buvo nominuota malta kava AROMA GOLD IN-CUP (500 g). Ji pateko į TOP 3 „Neparuoštų vartoti gėrimų” (kavos, arbatos, kakavos) kategorijoje kaip geriausiai parduodamas ir sėkmingiausias naujas produktas Lietuvos rinkoje.

2011 metai buvo ypač sėkmingi AROMA kavų šeimai, kadangi net dvi naujienos įvertintos kaip sėkmingiausios Lietuvos rinkoje.

2011 m. pagal tyrimų bendrovės „Nielsen“ rinkos duomenis, rinkimuose „SĖKMINGIAUSI METŲ PRODUKTAI PRISTATYTI RINKAI“ malta kava AROMA NATURA (500 g) buvo nominuota ir apdovanota „Neparuoštų vartoti gėrimų” (kavos, arbatos, kakavos) kategorijoje kaip geriausiai parduodamas ir sėkmingiausias naujas produktas Lietuvos rinkoje.

2011 m. pagal tyrimų bendrovės „Nielsen“ rinkos duomenis, rinkimuose „SĖKMINGIAUSI METŲ PRODUKTAI PRISTATYTI RINKAI“ malta kava AROMA DIAMOND (250 g) buvo nominuota ir pateko į TOP 3 „Neparuoštų vartoti gėrimų” (kavos, arbatos, kakavos) kategorijoje kaip geriausiai parduodamas ir sėkmingiausias naujas produktas Lietuvos rinkoje.

2010 metais ir toliau fiksuojamas nuoseklus UAB „Daisena“ vystomų maltos kavos prekinių ženklų rinkos dalies augimas.

2008 m. pagal tyrimų bendrovės „Nielsen“ rinkos duomenis, rinkimuose „SĖKMINGIAUSI METŲ PRODUKTAI PRISTATYTI RINKAI“ malta kava AROMA ROYAL buvo nominuota ir apdovanota „Neparuoštų vartoti gėrimų” (kavos, arbatos, kakavos) kategorijoje kaip geriausiai parduodamas ir sėkmingiausias naujas produktas Lietuvos rinkoje.

KAVU-grafikas