IŠSKIRTINIS KAVOS „AROMA GOLD“ PRISTATYMAS KINIJOJE


Ar žinote, kad Aroma Gold kava buvo pristatyta Šanchajuje š.m.  lapkričio pradžioje vykusioje  Kinijos importo parodoje?

Kinijos importo paroda susilaukė didelio dalyvių ir lankytojų susidomėjimo – joje dalyvavo 2800 įmonių iš 130 valstybių. Ji surengta Kinijai paskelbus apie savo rinkos atvirumo politiką užsienio šalių importui. Kinija ieško aukštos kokybės produktų ir per 5 metus ketina importuoti prekių ir paslaugų už 10 trilijonų JAV dolerių.

Kinijos importo parodoje Lietuvos paviljonas atsidūrė dėmesio centre – lankydama mūsų šalies verslo delegaciją Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė išskirtinį interviu nacionalinės Kinijos televizijos CCTV verslo kanalui, kuriame gyrė lietuviškų gaminių kokybę ir išskirtinumą.

Reportažą apie lietuviškus maisto produktus, gėrimus, tekstilės ir kitus gaminius pamatė šimtai milijonų šios didžiulės rinkos vartotojų.

Kinijos  valstybė kelia itin aukštus reikalavimus prekių kokybei – būtent tokius „Aroma Gold“ produktus ir pristatėme. „Aroma Gold“ kava buvo itin palankiai įvertinta degustacijos metu. Pasak parodoje dalyvavusio Eksporto sk. vadovo Mykolo Česnausko, norime būti pirmieji, kurių produktai bus pradėti importuoti į Kinijos rinką, todėl sparčiai tvarkomės registracijos dokumentus.

Susipažinkite su „Aroma Gold“ prekės ženklu kinų rašmenimis:

金色醇香

Nuoroda į Kinijos naujienas, paragauti kavos „Aroma Gold“ būriavosi eilės.

Nuoroda