ITLV

ITLV

 

2011 m. prie mūsų prisijungė įmonių grupė „Borges“ su ispaniško skonio tradicijas puoselėjančiu  ITLV alyvuogių prekiniu ženklu.

ITLV – gerai žinomas prekinis vardas, vienas iš rinkos lyderių tiek gamyboje, tiek pardavimuose su aukštos kokybės alyvuogėmis ir alyvuogių produktais. Asortimentą sudaro kelios dešimtys kokybiškų produktų, tiesiogiai surinktų iš įvairių Ispanijos regionų, turinčių aukštą reputaciją.

2004-ųjų vasarą ITLVtapo „Borges“ dalimi. Moderni, aukštų technologijų infrastruktūra bei bendradarbiavimas su geriausiomis Ispanijos gamyklomis leidžia ITLV sparčiai vystytis ir tobulėti.

ITLV alyvuogės yra vienos geriausių rinkoje. Įmonė naudoja tik aukščiausios kokybės alyvuogių rūšį – kasarenya ohiblanka. Jų nuostabus skonis leidžia tapti pardavimų lyderiu.

Klientui labai svarbu alyvuogės dydis, dar vadinamas kalibru, žymimu dviem triženkliais skaitmenimis, pvz.: 280/320, tai reiškia, kad viename kilograme sausų alyvuogių yra nuo 280 iki 320 vaisių. Kuo mažesni skaitmenys, tuo didesnės alyvuogės.

Maži vaisiai naudojami užkandžiams ir salotoms, vidutiniai – picoms ir makaronų patiekalams, didelės paprastai būna įdarytos. Įdarytos alyvuogės puikiai tinka prie šaltų žuvies patiekalų, vyno ar kaip atskiras užkandis.

ITLV