JARDIN


Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su savo sričių profesionalais. Viena iš tokių įmonių «Orimi Trade» rinkai pristatanti aukštos kokybės, kavą ir kavos mišinius „JARDIN”. Šio gamintojo kavą geria kas trečias vartotojas Rusijoje, o kava ir kavos mišiniai yra eksportuojami į 35 šalis. „JARDIN” kavos gamybai naudojama arabika užauginta Kolumbijoje, Etiopijoje, Gvatemaloje ir Sumatroje. Net išrankiausias vartotojas gali atrasti savo skoniui tinkamiausią JARDIN kavą.

Platus šios kavos pasirinkimas įtiks tiek mėgstantiems tirpią, tiek maltą kavą ar nemaltas kavos pupeles. Kavos gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės standartus atitinkančios technologijos, užtikrinančios, kad kava jūsų namus pasiektų aromatinga ir nepraradusi savo skoninių savybių.

JARDIN aukštos kokybės maltų kavų kolekciją sudaro ekskliuzyvūs arabikos mišiniai, kurių unikalus skonis kiekvieną dienos akimirką paverčia nepakartojama. Kava JARDIN atskleidžia kavos skonių įvairovę, atspalvių ir niuansų  turtingumą, būdingą retoms arabikos rūšims, o natūralių tirpių kavų  kolekcija, sukurta iš arabikos pupelių užaugintų įvairiuose žemynuose, suteikia galimybę pajusti egzotiką, kiekviename gurkšnyje!