Apie mus

Apie mus

UAB „Daisena“ veiklos pradžią skaičiuoja nuo 1993 m. ir per tuos metus išvystė ne vieną Lietuvos rinkos lyderį bei tarptautinio žinomumo sulaukusi produktą. Nuo 2005 metų įmonė savo veiklą išplėtė į Latviją ir Estiją bei pradėjo vystyti pardavimus eksporto rinkose. Unikalios marketingo ir produktų pozicionavimo strategijos bei kvalifikuotas pardavimų specialistų darbas kasdien kuria mūsų prekių ženklų sėkmės istorijas.

Įmonės tikslas ir augimo garantas yra sujungti ilgametę darbo patirtį gamybos, prekybos bei distribucijos sektoriuose, kuriant išskirtinius produktus vartotojams pagal jų poreikius.
UAB „Daisena“ išduotas tarptautiniu mastu pripažintas CrefoCertSTABILUS DIAMOND sertifikatas, kuris oficialiai patvirtina, kad įmonė yra finansiškai stabili ir daugiau nei dešimtus metus iš eilės išlaiko aukštus, šiam sertifikatui keliamus reikalavimus.

Įmonė yra pripažinta viena iš „Lietuvos verslo lyderių 500“ laureatų. Tai – prestižinis didžiųjų šalies bendrovių įvertinimas, suteikiamas atsižvelgiant į jų verslo augimą, veiklos efektyvumą, naudą darbuotojams, skaidrumą ir indėlį ugdant verslo visuomenę. Šie kriterijai yra neatsiejami nuo kasdienės UAB ,,Daisena” veiklos ir filosofijos.

Mūsų valdomi prekių ženklai

UAB „Daisena” prekių ženklai kuriami vienai didžiausių plataus vartojimo prekių kategorijų – kavai, arbatai, saldumynams ir energiniams gėrimams. Atsižvelgiant į vartotojų poreikius, kuriamas platus asortimentas, kuris parduodamas trisdešimtyje skirtingų šalių.

Mūsų strategija

Mūsų misija

Kuriame prekių ženklų sėkmės istorijas užtikrindami greitus bei adaptyvius sprendimus

Mūsų vizija

Tapti pirmu vartotojų pasirinkimu

Mūsų vertybės

Mūsų vertybės: Bendradarbiavimas, lankstumas, greitis, savininkiškumas, lyderystė, pozityvumas

Daugiau nei 200

darbuotojų Baltijos šalyse

30 metų

patirties

Beveik 40

eksporto rinkų

Produktų

asortimentas

Mes tiekiame

3385 parduotuvėms Baltijos šalyse.

Mūsų patirtis

Nuo 1993 m. kuriame sėkmingus prekės ženklus Baltijos ir eksporto rinkose. Per daugelį metų užsitarnavome, kaip pastovaus ir tvaraus verslo partneriu, teikiančio profesionalias paslaugas ir aukštos kokybės prekes. Šiandien UAB „Daisena” komanda yra prekės ženklų kūrėjai, sėkmingai didinantys savo rinkos dalį gėrimų ir maisto produktų kategorijose visame pasaulyje.

Mūsų unikalus požiūris

Vartotojų pažinimas

Didelę dalį vadybos resursų skiriame nuolatiniam ryšio palaikymui su tiesioginiais vartotojais. Šios unikalios metodologijos įgyvendinimas leido geriau pažinti vartotojus, suprasti jų poreikius bei kurti produktus aktualius skirtingų rinkų vartotojams. Viso proceso metu, nuo produkto sukūrimo iki jo pateikimo mes galvojame apie savo galutinį tikslą — vartotojo lūkesčių išpildymą bei poreikių patenkinimą.

Gamybos procesų pažinimas

Turime savo gamybos padalinius ir bendradarbiaujame su daugiau nei 50 gamyklų, kurios yra išsidėsčiusios per 3 skirtingus kontinentus. Visi gamybos partneriai atrenkami organizuojant didelio masto konkursus ir atitinka aukščiausius gamybai keliamus kokybės standartus. Šis procesas užtikrina, kad mūsų partneriai atitiktų aukščiausius gamybos kokybės standartus. Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda kuria unikalius receptus kartu su profesionaliais gamybos technologais ir siekia, kad visi produktai atitiktų tyrimų metu išgrynintus vartotojų poreikius.

Prekių ženklų vystymas

Mūsų vystomi prekių ženklai yra vieni iš Baltijos šalių lyderių. Kuriame sėkmės istorijas daugelyje eksporto rinkų. Sujungę orientaciją į verslo rezultatus, tyrimų įžvalgas ir kvalifikuotų specialistų darbo patirtį, mes kuriame prekių ženklus, aktualius skirtingų rinkų ir tikslinių auditorijų vartotojams.

Prekybos procesų pažinimas

Ilgametė patirtis bei glaudus bendradarbiavimas su prekybos tinklų vadyba sukūrė beprecedentę partnerystę dėl vieno tikslo – galutinio vartotojo poreikių patenkinimo. Kasdienis parduotuvių lankymas mums leidžia pažinti net smulkiausius prekybos procesus ir rinkos pokyčius. Savo įžvalgomis dalinamės su gamybos ir prekybos partneriais, kad galėtume kartu tobulinti ir efektyviau organizuoti prekybos veiksmus.

Mūsų paslaugos

Mūsų paslaugų diapazonas apima visas prekės ženklo išvystymo sritis: prekės įvedimą į prekybos tinklus, pardavimų vystymą, logistiką, lentynų priežiūrą, rinkos tyrimus ir marketingo strategijų rengimą bei asortimento vystymą. Glaudus įmonės padalinių bendradarbiavimas ir ilgametė patirtis padėjo ne vienam mūsų vystomam prekės ženklui pasiekti didžiausių aukštumų Baltijos rinkose.

Mūsų istorija

 

1993 m. buvo įkurta UAB „Daisena”, kuri sėkmingai plėtė savo prekių ženklų krepšelį ir komandą.

 

1998 m. įmonės savininkui pasigedus skanios kavos Lietuvos rinkoje, gimė kavos prekės ženklas AROMA GOLD. Buvo sukurti ir kiti nuosavi prekių ženklai: užkandžių kategorijoje – BOSO, saldumynų kategorijoje – KIDDY, sulčių ir sausų pusryčių kategorijose – AHA.

 

2005 m. bendrovė išplėtė savo veiklą į Latviją ir Estiją bei pradėjo plėtoti pardavimus eksporto rinkose.

 

Nuo 2012 m. UAB „Daisena” suteiktas tarptautiniu mastu pripažintas „CrefoCertSTABILUS” sertifikatas, kuris oficialiai patvirtina, kad įmonė yra finansiškai stabili, o 2022 m. – skirtas „CrefoCertSTABILUS DIAMOND” sertifikatas, nes UAB „Daisena” daugiau nei dešimt metų iš eilės išlaiko aukštus šiam sertifikatui keliamus reikalavimus.

Įmonė yra pripažinta viena iš „Lietuvos verslo lyderių 500“ laureatų. Tai – prestižinis didžiųjų šalies bendrovių įvertinimas, suteikiamas atsižvelgiant į jų verslo augimą, veiklos efektyvumą, naudą darbuotojams, skaidrumą ir indėlį ugdant verslo visuomenę. Šie kriterijai yra neatsiejami nuo kasdienės UAB ,,Daisena” veiklos ir filosofijos.

2022 m. „Daisena” pristatė savo prekės ženklus AROMA GOLD, AROMA TEA, KIDDY ir kt. tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje Paryžiuje SIAL’22.
2023 m. buvo pristatyta nauja įmonės strategija ir atnaujinti AROMA GOLD, KIDDY, AHA prekių ženklai.