2018 m.
Išskirtinis kavos „Aroma Gold” pristatymas Kinijoje

Išskirtinis kavos „Aroma Gold” pristatymas Kinijoje

Ar žinote, kad Aroma Gold kava buvo pristatyta Šanchajuje š.m.  lapkričio pradžioje vykusioje  Kinijos importo parodoje?

Kinijos importo paroda susilaukė didelio dalyvių ir lankytojų susidomėjimo – joje dalyvavo 2800 įmonių iš 130 valstybių. Ji surengta Kinijai paskelbus apie savo rinkos atvirumo politiką užsienio šalių importui. Kinija ieško aukštos kokybės produktų ir per 5 metus ketina importuoti prekių ir paslaugų už 10 trilijonų JAV dolerių.

Plačiau
2017 m.
ROLLTON

ROLLTON

„ROLLTON“ greitai paruošiami gaminiai, jau 15 metų vartotojams padeda palengvinti maisto gaminimą. Nuolatinė  kokybės kontrolė, kruopščiai atrinkti receptai, bei sudedamosios dalys, užtikrina puikią „ROLLTON“ produktų išvaizdą, bei skonį. 

Plačiau
JARDIN

JARDIN

Aukštos kokybės, kava ir kavos mišiniai JARDIN, kiekvieną akimirką paverčia nepakartojama! Šios kavos gamybai naudojama arabika užauginta Kolumbijoje, Etiopijoje, Gvatemaloje ir Sumatroje.  Net išrankiausias vartotojas gali atrasti savo skoniui tinkamiausią JARDIN kavą.

Plačiau
TESS

TESS

Norime savo pirkėjams  pristatyti aukštos kokybės arbatą ir arbatos mišinius „TESS“.  Klasikinė juoda ir žalia arbatos bei arbatų mišiniai papildyti natūraliais vaisiais, uogomis, žiedlapiais ir vaistinėmis žolelėmis,  puikiai perteikia ilgametes arbatos gamybos tradicijas, sujungtas su inovatyviomis idėjomis.

 

Plačiau