2018 m.
Išskirtinis kavos „Aroma Gold” pristatymas Kinijoje

Išskirtinis kavos „Aroma Gold” pristatymas Kinijoje

Ar žinote, kad Aroma Gold kava buvo pristatyta Šanchajuje š.m.  lapkričio pradžioje vykusioje  Kinijos importo parodoje?

Kinijos importo paroda susilaukė didelio dalyvių ir lankytojų susidomėjimo – joje dalyvavo 2800 įmonių iš 130 valstybių. Ji surengta Kinijai paskelbus apie savo rinkos atvirumo politiką užsienio šalių importui. Kinija ieško aukštos kokybės produktų ir per 5 metus ketina importuoti prekių ir paslaugų už 10 trilijonų JAV dolerių.

Plačiau
2017 m.
ROLLTON

ROLLTON

„ROLLTON“ greitai paruošiami gaminiai, jau 15 metų vartotojams padeda palengvinti maisto gaminimą. Nuolatinė  kokybės kontrolė, kruopščiai atrinkti receptai, bei sudedamosios dalys, užtikrina puikią „ROLLTON“ produktų išvaizdą, bei skonį. 

Plačiau
JARDIN

JARDIN

Aukštos kokybės, kava ir kavos mišiniai JARDIN, kiekvieną akimirką paverčia nepakartojama! Šios kavos gamybai naudojama arabika užauginta Kolumbijoje, Etiopijoje, Gvatemaloje ir Sumatroje.  Net išrankiausias vartotojas gali atrasti savo skoniui tinkamiausią JARDIN kavą.

Plačiau
TESS

TESS

Norime savo pirkėjams  pristatyti aukštos kokybės arbatą ir arbatos mišinius „TESS“.  Klasikinė juoda ir žalia arbatos bei arbatų mišiniai papildyti natūraliais vaisiais, uogomis, žiedlapiais ir vaistinėmis žolelėmis,  puikiai perteikia ilgametes arbatos gamybos tradicijas, sujungtas su inovatyviomis idėjomis.

 

Plačiau
Bendradarbiavimas su Paramos ir Labdaros Fondu „Mamų Unija”

Bendradarbiavimas su Paramos ir Labdaros Fondu „Mamų Unija”

Džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su Paramos ir Labdaros Fondu „Mamų Unija”. Bendradarbiaujant su šia organizacija sukurtas  renginys pradžiugino ne vieną ligoniuką. Prie šios  akcijos taip pat prisidėjo  viena didžiausių kavos kompanijų šiauriniame regione „Löfbergs“ ir vaikų bei jų tėvų pamėgti skanukai AHA.

Plačiau
Stipriausi Lietuvoje Lyderiai 2016

Stipriausi Lietuvoje Lyderiai 2016

Jau trečius metus iš eilės UAB „Daisena” atsiduria sąraše tarp stipriausių Lietuvos įmonių. Šis įvertinimas – tai nuolatinio darbo rezultatas, rodantis įmonės stabilumą ir patikimumą.

Plačiau
2016 m.
Qudal

Qudal

Tarptautinės organizacijos duomenimis Lietuvos vartotojai QUDAL – Quality Medal auksinį kokybės sertifikatą skyrė tirpiai kavai AROMA GOLD.

Plačiau
2015 m.
2016 m.
STIPRIAUSI LIETUVOJE LYDERIAI

STIPRIAUSI LIETUVOJE LYDERIAI

2015 metais UAB Daisena įvertinta sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje Lyderiai 2015“, kuriuo pažymima, kad įmonė turi aukštą mokumo reitingą. Tokį reitingą turi tik 5% Lietuvoje veikiančių įmonių.

Plačiau
ORKLA

ORKLA

Nuo 2016 metų mūsų įmonei patikėta plėtoti tokius prekinius ženklus kaip LAIMA, KALEV ir SELGA, kurie priklauso pirmaujančiame Skandinavijoje ir Baltijos šalyse, greito apyvartumo prekių tiekėjui „Orkla“.

Plačiau
2015 m.
Tetley

Tetley

Angliškos arbatos tradicijos vėl atgimsta Lietuvoje. Turintis ilgametę patirtį ir pripažintas pasaulyje arbatos prekinis ženklas Tetley nuo 2015 metų papildė mūsų prekinių ženklų krepšelį. Priklausantis „Tata Global Beverages“ grupei,  Tetley turi iškovojęs antrą vietą pasaulinėje arbatų rinkoje.

Plačiau
ZhL

ZhL

Konditerijos įmonė „ZhL“ (Zhytomir Confectionary Factory) yra viena iš lyderių Ukrainos saldumynų rinkoje. Ji savo veiklą plėtoja nuo 1944 metų. Konditerijos fabriko „ZhL“ gaminiai plačiai žinomi saldumynų rinkoje, įmonė puikiai suderina savo ilgametę patirtį su inovatoriškumu ir dinamiška plėtra. Nuo 2015 metų spalio mėn. įmonė UAB „Daisena” tapo oficialiu „ZhL“ produkcijos atstovu Lietuvoje.

Plačiau
LÖFBERGS

LÖFBERGS

Kava LÖFBERGS didžiuojasi galėdama ir 2015 metais prisidėti prie jau tradicija tapusio UNICEF renginio “Už kiekvieną vaiką!” iniciatyvos, kurio metu jau penktus metus iš eilės buvo renkamos lėšos Mozambike gyvenantiems vaikams.

Plačiau
2014 m.
JULIUS MEINL

JULIUS MEINL

2014 m. pakvipo kava ir iš Vienos. “Julius Meinl” – pirmaujantis kavos prekinis ženklas Austrijoje ir Centrinėje bei Rytų Europoje valdomas penktos šeimos kartos. Kompanijos istorija skaičiuojama nuo 1862 metu. būstinė įsikūrusi Vienoje. Kava parduodama daugiau nei 70 šalių visame pasaulyje, eksportuojama daugiau nei į 55 šalis.

Plačiau
STIPRIAUSI LIETUVOJE

STIPRIAUSI LIETUVOJE

2014 metais UAB Daisena įvertinta sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje 2014“, kuriuo pažymima, kad įmonė turi aukštą mokumo reitingą. Tokį reitingą turi tik 5% Lietuvoje veikiančių įmonių.

Plačiau
RAZDOLIE

RAZDOLIE

Kompanija „Razdolie-Treid“ (Раздолье-Трейд) savo veiklą pradėjo 2004 metais. Pagrindinė veiklos kryptis – tai saulėgrąžų ir užkandžių  gamybakuriai naudojama žaliava, išauginta įmonei priklausančiuose laukuose Volgogrado srityje. Volgogrado srities klimato zona yra labai palanki saulėgrąžų auginimui.

Plačiau
BIC

BIC

Nuo 2014 m. Lietuvoje atstovaujame BIC žiebtuvėlius ir skustuvus. Prekinis ženklas BIC – tai pasaulinis lyderis žiebtuvėlių kategorijoje ir vienas iš lyderių skustuvų kategorijoje. BIC produktai parduodami 160 šalių, visuose žemynuose. 3,2 milijonai skirtingų parduotuvių ir prekybos tinklų BIC produkciją turi savo asortimente.

Plačiau
2013 m.
NORDIC

NORDIC

2013 m. novatoriška augalinės mitybos tarptautinė ekspertė RAISIO įmonių grupė patikėjo mums vystyti aukštos kokybės NORDIC prekinio ženklo košių asortimentą Lietuvos rinkoje. RAISIO yra Suomijos kompanija, įkurta 1939 metais, kurios akcijas kotiruoja NASDAQ OMX Helsinki Ltd.

Plačiau
2012 m.
AROMA GOLD

AROMA GOLD

2012 m. AROMA GOLD prisijungė prie „Išsipildymo akcijos“ dalyvių. Vaikams pinigus aukojantys žmonės buvo apdovanojami AROMA GOLD kava ir specialiu padėkos raštu.

Plačiau
CLOETTA

CLOETTA

Ilgametis UAB „Daisena“ partneris LEAF BALTICS AS – Lietuvoje gerai žinomų prekinių ženklų kaip Mynthon, Tupla, Red Band gamintojas, siekdamas sustiprinti savo pozicijas šokolado batonėlių gamybos srityje, prisijungė įmonių grupę Cloetta.

Plačiau
VEGETA

VEGETA

2012 m. pradėjome bendradarbiauti su vienu lyderiaujančių Pietryčių, Vidurio ir Rytų Europoje maisto gamintojų – „Podravka“, vystant prekinį ženklą VEGETA. „Podravka“ įkurta 1934 metais ir šiuo metu vystomos trys veiklos kryptys: maistas, gėrimai, medikamentai.

Plačiau
2011 m.
LÖFBERGS LILA

LÖFBERGS LILA

2011 m. mūsų prekių krepšelį papildė premium klasės kavos prekinis ženklas Löfbergs Lila. Löfbergs Lila kompanija buvo įsteigta 1906 metais ir šiuo metu yra viena iš didžiausių kavos skrudintojų šiauriniame regione. Ši kompanija priklauso šeimai, kuriai vadovauja jau III ir IV kartos. Löfbergs Lila pagrindinis ofisas yra Karlštade, Švedijos širdyje.

Plačiau
SCHOGETTEN

SCHOGETTEN

Schogetten tapo oficialus 2011-ųjų metų “Eurovizijos” konkurso partneris, kuris vyks gimtojoje Schogetten Vokietijoje, Diuseldorfe. Šis neeilinis bendradarbiavimas Schogetten gerbėjams iš Lietuvos padovanos išskirtinę progą pamatyti Euroviziją gyvai.

Plačiau
ITLV

ITLV

2011 m. prie mūsų prisijungė įmonių grupė „Borges“ su ispaniško skonio tradicijas puoselėjančiu  ITLV alyvuogių prekiniu ženklu. ITLV – gerai žinomas prekinis vardas, vienas iš rinkos lyderių tiek gamyboje, tiek pardavimuose su aukštos kokybės alyvuogėmis ir alyvuogių produktais.

Plačiau