NORDIC

NORDIC

 

2013 m. novatoriška augalinės mitybos tarptautinė ekspertė RAISIO įmonių grupė patikėjo mums vystyti aukštos kokybės NORDIC prekinio ženklo košių asortimentą Lietuvos rinkoje.

RAISIO yra Suomijos kompanija, įkurta 1939 metais, kurios akcijas kotiruoja NASDAQ OMX Helsinki Ltd. Įmonė turi daugiau nei 35000 akcininkų. Joje dirba apie 1900 žmonių, veikla vystoma 9 šalyse.

RAISIO įmonių grupės tikslas – augti organiškai, per žinių įgijimą. Ji yra gerai žinoma dėl savo naujovių, kurių viena – mažinantys cholesterolį „Benecol“ produktai.

NORDIC-bendras-740x327-kitas

RAISIO naujovių ir daugybės išradimų įrodymas yra įmonės gebėjimas kurti metodus ir produktus, spręsti globalines problemas ir pelningumo klausimus, susijusius su žemės ūkio maisto produktų sektoriumi. Be to, tai pirmoji kompanija, kuri pradėjo naudoti vandens ir anglies pėdsako etiketes ant vartotojams skirtų produktų.

RAISIO pagrindinis asortimentas apima pusryčių, užkandžių ir kepimo produktus, „Benecol“ asortimentą, konditerijos gaminius ir pašarus naminiams gyvūnams ir žuvims.

Pagrindinės įmonės rinkos sritys yra Suomijoje, Jungtinėje Karalystėje, Rusijoje, Ukrainoje, Lenkijoje ir Čekijos Respublikoje. „Benecol“ produktai turi pasaulinę rinką.

Įmonės vykdoma veikla yra suskirstyta į dvi dalis: prekiniai ženklai ir „Raisioagro“. Labiausiai pripažinti maisto produktų prekiniai ženklai yra Benecol, Elovena, Sunnuntai, Honey Monster, Nordic, Fox’s, Poppets and Juicee Gummee. „Raisioagro” labiausiai pripažinti pašarų prekiniai ženklai yra Benemilk, Hercules LP Opti, Maituri and Herkku.

Įmonių grupės grynieji pardavimai 2013 m. buvo 557,6 mln. EUR, o ikimokestinis pelnas siekė 39,9 mln. EUR.