ORKLA

ORKLA

LAIMA, KALEV, SELGA

Nuo 2016 metų mūsų įmonei patikėta plėtoti tokius prekinius ženklus kaip LAIMA, KALEV ir SELGA, kurie priklauso pirmaujančiame Skandinavijoje ir Baltijos šalyse, greito apyvartumo prekių tiekėjui „Orkla“. Tai viena seniausių Norvegijos verslo konglomeratų, kurio istorija prasideda daugiau nei prieš 350 metų. „Orkla“ grupės sėkmę lemia ne tik unikalios įžvalgos, atsakingai pasirinkti verslo partneriai, bet ir konkurencinis pranašumas įvairiose rinkose. Turėdama net 13 000 darbuotojų, 90 gamyklų „Orkla“ grupė plėtoja ne vieną verslo segmentą: maistą, konditeriją ir užkandžius, prekes namams ir higienai, maisto žaliavas.

Vienas iš garsiausių Baltijos šalyse konditerijos prekinių ženklų LAIMA, savo istoriją skaičiuoja jau kelis šimtmečius. Latvijoje esanti šokolado, saldainių ir sausainių gamykla sėkmingai derina istorinį paveldą su naujovėmis. 2010 metais LAIMA buvo pripažinta aukščiausios kokybės prekiniu ženklu Latvijoje. Šiandien tai didžiausias saldainių gamintojas Baltijos šalyse, eksportuojantis savo produkciją į daugiau kaip 25 šalis.

Dar vienas Latvijos prekinis ženklas SELGA sėkmingai plėtojamas nuo 1956 metų. Sausainius SELGA spėjo pamėgti net keletas kartų. Šis stiprus sausainių rinkos lyderis puikiai suderino naujus skonius, daugelyje pozicijų išlaikydamas klasikinę stačiakampę jų formą ir taip primindamas vaikystę. Gamintojas siūlo platų SELGA sausainių, traškių vaflių, krekerių ir kitų užkandžių asortimentą.

KALEV – tai viena iš didžiausių ir seniausių Estijos konditerinių įmonių, pradėjusi savo veiklą Taline nuo 1806 metų. Daugelį metų tai populiarus ir prestižinis Estijos prekinis ženklas. Pagrindinė įmonės veikla – šokoladų, įvairių konditerijos gaminių, cukraus produktų gamyba. Dalis produkcijos parduodama Estijoje, o kita dalis eksportuojama į Skandinavijos, Baltijos šalis ir Rusiją.

selga laima kalev