DISTRIBUCIJA

Siūlome pilną distribucijos paslaugų paketą. Kompetentingos komandos dėka galime užtikrinti sėkmingą ir operatyvų prekių ženklų įvedimo į rinką ir pardavimų vystymo procesą.

  DISTRIBUCIJA 
LOGISTIKA,
SANDĖLIAVIMAS

PREKIŲ ĮVEDIMAS Į

PREKYBOS TINKLUS

LENTYNŲ PRIEŽIŪRA

REKLAMINĖS MEDŽIAGOS TALPINIMAS

 

Lietuvos ir Latvijos teritorijos padengimas siekia – apie 99% (WTD) svorinės distribucijos (pagal TB „Nielsen“).

Dirbame su visais patikimais mažmeninės prekybos tinklais (Lietuvoje – 22 vnt., Latvijoje – 40 vnt.) bei kitais prekybos segmentais.

UAB „Daisena“ centrinė būstinė įsikūrusi Kaune. Įmonės filialai Vilniuje, Šilutėje, Panevėžyje, Šiauliuose leidžia darbuotojams operatyviai pasiekti visus prekybos taškus šalies teritorijoje.

Zemelapis-Daisena

Plačiau: Kontaktai

 

PILNA DISTRIBUCIJOS KOMANDA

 

Kiekvieną prekybos tinklą kuruoja atsakingas vadybininkas, o tai garantuoja gerus santykius su klientais, aukščiausio lygio priežiūrą ir kompetenciją kiekvieno projekto valdyme.

Profesionali prekių priežiūra pardavimų vietose, lemia sėkmingus pardavimus, formuoja prekinio ženklo įvaizdį rinkoje.

Maksimalią paslaugų kokybę užtikrina pilnai suformuota distribucijos ir prekių priežiūros komanda, kurią sudaro 58 UAB „Daisena“ ir 22 SIA „Daisena Latvia” darbuotojai.       

 

NAUJAUSIA PROGRAMINĖ ĮRANGA

 

Mobilių prekių priežiūros vadybininkų komanda aprūpinta naujausia kompiuterine ir programine įranga, kurios pagalba realiu laiku darbuotojai gali analizuoti situaciją pardavimo vietoje ir informuoti centrinę būstinę. Surinkti duomenys apdorojami įvairiais aspektais, ir tai suteikia galimybę parengti išsamias ataskaitas pagal gamintojo poreikius.

 

 

MARKETINGAS

 

 

Mūsų stiprybė – pilnai suformuota specialistų komanda!

 PASLAUGOS-marketingas

PRODUKTŲ VYSTYMO SKYRIUS

 

Už kiekvieno prekės ženklo vystymą yra atsakingas produkto vadovas. Tai garantuoja:

 

 • efektyvią, tiesioginę komunikaciją  su asmeniu, nešančiu atsakomybę už projekto sėkmę;
 • aukščiausio lygio kompetenciją kiekvieno projekto valdyme;
 • minimalią hierarchijos ir darbų delegavimo sistemą;
 • operatyvią ir lanksčią reakciją į situaciją rinkoje.

 

REKLAMOS  SKYRIUS

 

Kiekvienas reklamos projektų vadovas dirba ne tik su atskiro produkto marketinginiais projektais, bet ir specializuojasi konkrečių reklamos priemonių planavime, tiesiogiai bendradarbiaujant su žiniasklaidos kanalais bei reklamos priemonių gamintojais.

Plačiau: Kontaktai

 

Mūsų jėga – vieningas tikslo siekimas!

UAB „Daisena“ į teikiamas paslaugas žiūri kaip visumą. Todėl dėl glaudaus marketingo ir distribucijos skyrių bendradarbiavimo galime siekti aukščiausių rezultatų rinkoje.

 

Mūsų išskirtinumas – patirtis!

Turėdami ilgametę darbo patirtį su paketu skirtingų kaininių lygių ir grupių produktais, galime profesionaliai vertinti ir analizuoti tikslines rinkas, konkurentus ir verslo modelius.

Tik atsižvelgę į konkurencinę aplinką, produkto raidą rinkoje ir iškeltus tikslus, rengiame marketingo strategiją ir sėkmingą prekės ženklo pozicionavimo bei pardavimų vystymo planą.

Plačiau: Pasiekimai

 

Tiesiogiai bendradarbiaujame su visais žiniasklaidos kanalais ir reklaminių priemonių gamintojais. Ilgametės partnerystės ir bendro UAB „Daisena“ produktų portfelio dėka savo partneriams galime pasiūlyti efektyviausią reklamos kanalų planavimą geriausiomis sąlygomis.

 

Mūsų tikslingumas –  nuolatinė kontrolė ir operatyvi reakcija!

Mes nuolatos kontroliuojame projekto eigos kokybę, rezultatus ir tai padeda lanksčiai reaguoti į susidariusią situaciją rinkoje.

 

Svarbiausia savybė – meilė savo darbui!

Kiekvienas vadybininkas ir vadovas, dirbdamas su konkrečios srities projektais, kryptingai tobulėja kasdieninio darbo metu. Nuolatos giliname savo žinias vidinių ir išorinių mokymų metu, dalinamės rinkos naujovėmis įmonės viduje. Mūsų komanda nuolatos tobulėja, nes tiesiog myli savo darbą.

 

 

LOGISTIKA

 

Nuosavas įmonės transportas ir patogiose regiono vietose įkurti sandėliai užtikrina veiksmingą, kokybišką ir operatyvią logistikos sistemą visoje Lietuvoje.

Prekes savo klientams pristatome per 24 valandas nuo užsakymo priėmimo.

 

UAB „DAISENA“ LOGISTIKOS IR SANDĖLIAVIMO PASLAUGOS:

 

 • Produkcijos transportavimas;
 • Importo procedūros;
 • Sandėlio operacijos;
 • Prekių rūšiavimas ir atrinkimas;
 • Apskaitos dokumentų parengimas;
 • Euro palečių logistika.

 

PRIDĖTINĖS VERTĖS PASLAUGOS:

 

 • Produkcijos ženklinimas;
 • Etikečių ir tekstų maketavimas;
 • Etikečių spausdinimas;
 • Produkcijos perpakavimas;
 • Anotacijų, instrukcijų įdėjimas;
 • Produkcijos paruošimas akcijoms.