PREKIŲ ŽENKLAI

Mūsų valdomi prekių ženklai

UAB ,,DAISENA“ PRIVATŪS PREKIŲ ŽENKLAI

AROMA GOLDGerai žinoma ir vertinama kava ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Kiekvienas gali mėgautis kokybiška kava naudodamas mėgstamą kavos ruošimo būdą – kavos pupeles, maltą kavą, tirpią kavą ar 3in1 tirpios kavos gėrimus. Dėl ypatingos lėto skrudinimo technologijos ši kava pasižymi savitu skoniu ir aromatu.


AROMA PLATINUMAukštos kokybės vidutinio skrudinimo kava, kurioje vyrauja prinokusių uogų, slyvų ir tamsaus šokolado poskoniai. AROMA PLATINUM gerai vertinama ne tik įprastų vartotojų, bet ir kavos profesionalų bei baristų. Ši kavos linija praturtinta arabikos kavos pupelėmis iš Kolumbijos, sukurta bendradarbiaujant su SCAE – (Speciality Coffee Association Europe) sertifikuotu baristu. Tai išskirtinė kava, kuri pripildys Jūsų dieną malonumo akimirkomis.


AROMA TEAAROMA TEA – Unikalaus skonio vaisinė arbata, skirta atrasti įkvėpimą ir vidinę harmoniją. Vaisiniai skoniai suteiks spalvų, o itin švelnus vaisių aromatas suteiks jaukumo. 100% vaisinės kompozicijos sudėtis leis mėgautis arbata, net patiems išrankiausiems. Sukurta naudojant išskirtinius vaisių skonių derinius. Arbata neturi sudėtyje kofeino, todėl yra tinkama vaikams. Ši arbatų linija suteiks ryškumo jūsų kasdieniams ritualams ir leis atitrūkti nuo rutinos.


777Kava 777 – sėkmės kava!
• Profesionaliai, pagal klasikines itališkos kavos ruošimo tradicijas parinktos kavos pupelių rūšys suteikia šiai kavai stiprų ir malonų skonį bei aromatą.
• Kava 777 skrudinama ir malama naudojant šiuolaikinę originalią itališką įrangą.
• Ypatingas 777 kavos malimas tinka įvairiems kavos paruošimo būdams bei plikymui puodelyje.
Pradėkite savo darbo dieną sėkmingai su kava 777!


BOSOVystydami BOSO prekės ženklą, mes ne tik plečiame savo pasiekiamumą ir klientų ratą, bet ir kuriame naujas produktų linijas. Šiandien BOSO turi plačiausią užkandžių asortimentą, atitinkantį įvairaus skonio vartotojų poreikius. BOSO SNACK saulėgrąžų, moliūgų sėklų, pistacijų, žemės riešutų ir riešutų bei uogų mišiniai sukurti taip, kad atitiktų aukščiausius kokybės ir skonio standartus, kurie dažnai neturi analogų rinkoje.
BOSO SNACK linija turi didelę maistinę vertę, nes sėklose ir riešutuose yra daug naudingų maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminai ir skaidulos. BOSO SNACK – šiuolaikinį gyvenimo būdą atitinkantis užkandis.


AHAAHA – užkandžių ir gėrimų produktų linija yra populiari tarp mažų vaikų ir kelianti nostalgiją 2000-ųjų kartai. AHA – vienas pirmųjų mūsų įmonės prekės ženklų. Tai, kad AHA išliko populiarus iki šių dienų nėra tik atsitiktinumas. Prekės ženklo talismanas – liūtas, patrauklus personažas, mėgstantis linksmintis ir įkvepiantis vaikus siekti savo svajonių. AHA produktų asortimentas skirtas akimirkoms, kai norisi save palepinti kažkuo skanaus.
Naujoji AHA gaiviųjų gėrimų linija su sumažintu cukraus kiekiu, be pridėtinių saldiklių ir dirbtinių dažiklių leidžia mūsų vaikams atsigaivinti skaniais ir sveikesniais gėrimais.

 


KIDDYKartais blogą dieną gali praskaidrinti ir nedidelis kąsnelis gardaus saldumyno. KIDDY turi daug įvairių gaminių, todėl kai reikia gelbėti siaubingą nuotaiką, mes siūlome paskanauti įvairių rūšių šokoladinio kremo, saldainių arba sausainių su kakava.
KIDDY – tai žaismingi ir skanūs produktai, leidžiantys eksperimentuoti su skonių įvairove. Įvairūs ir unikalūs KIDDY saldainiai tikrai sukels šypseną kiekvieno vaiko veide ir nustebins smaližiauti mėgstančius suaugusiuosius. Šio prekės ženklo produktai gaminami naudojant aukščiausios klasės technologijas ir originalius receptus.


ŠEIMOSAukščiausios kokybės konservuoti produktai. Visi mūsų gaminiai kuriami ir gaminami tik Lietuvoje, pagal laiko patikrintus receptus. Gamyboje nenaudojame skonio stipriklių, konservantų, o gamybos padalinys, kuriame ruošiami ŠEIMOS produktai yra moderniausias Baltijos šalyse. Čia oras filtruojamas, valomas vanduo, o produktai gaminami visiškai uždaroje, sterilioje linijoje, kur nėra jokio sąlyčio su žmogumi. Tokios technologijos leidžia paruošti itin kokybiškus gaminius, kuriems nereikalingi pridėtiniai konservantai, o produkto galiojimo trukmė tampa ilgesnė nei įprastai.


PULSEPULSE – premium kokybės energinių gėrimų prekės ženklas. Pirmasis – Original skonis į rinką įvestas 2019-aisiais metais, kartu su vienu garsiausių automobilių prekės ženklu – McLaren, kas sulaukė didelio vartotojų susidomėjimo. Šiuo metu asortimentas papildytas populiariuoju Mango ir Sugar free skoniais. Visi trys skoniai pilstomi į 250 ml talpos skardines, kurios vienintelės energinių gėrimų rinkoje yra apipavidalinamos liuminesenciniais dažais.


Mūsų atstovaujami prekių ženklai

PREKIŲ ŽENKLAI

MES NE TIK VEŽAME PRODUKTUS, MES JAIS PASIRŪPINAME!