Profesionalo kurtą kavą pripažino Lietuvos pirkėjai


Jau 10 kartą Nielsen organizuotame Baltijos šalių „Sėkmingiausio Naujo Produkto“ konkurse, malta kava Aroma Platinum Colombian Arabica buvo įvertinta, kaip sėkmingiausias naujas produktas karštųjų gėrimų kategorijoje Lietuvoje!

Konkursas organizuojamas remiantis naujai įvestų produktų pardavimų duomenimis ir vartotojų apklausos rezultatais. Siekiant rasti sėkmingiausius naujus 2017 m. produktus, tyrimai buvo atliekami dviem etapais. Pirmajame etape buvo išanalizuoti naujai įvestų produktų pardavimų duomenys skirtingose produktų grupėse. Antrajame etape buvo atliekamas internetinis vartotojų tyrimas, kurio metu kiekvienoje Baltijos šalyse buvo atlikta vartotojų apklausa. Abiejų tyrimo dalių rezultatai buvo apibendrinti indeksu, kuris nustatė bendrą produktų reitingą.

Šis apdovanojimas tai įrodymas, kad kruopštus, profesionalus darbas, bei meilė tam ką darai, atsiperka su kaupu ir pasiekia vartotojus. Tikimės, kad „Sėkmingiausio Naujo Produkto“ konkursą karštų gėrimų kategorijoje laimėjusi malta kava Aroma Platinum Colombian Arabica, pradžiugins dar ne vieną vartotoją.