RAZDOLIE

RAZDOLIE

 

Kompanija „Razdolie-Treid“ (Раздолье-Трейд) savo veiklą pradėjo 2004 metais. Pagrindinė veiklos kryptis – tai saulėgrąžų ir užkandžių  gamybakuriai naudojama žaliava, išauginta įmonei priklausančiuose laukuose Volgogrado srityje.

Volgogrado srities klimato zona yra labai palanki saulėgrąžų auginimui. Sėjamos kokybiškiausios sėklos, išrinktos iš konditerijos rūšių „SPK“ (СПК) ir „Lakomka“ (Лакомка). Šių saulėgrąžų branduoliai didesni, saldesni, juose daugiau baltymų, turi lengvą riešuto skonį.

Juodųjų saulėgrąžų derliaus surinkimas vyksta vieną kartą per metus – rugsėjį. Viena svarbiausių įmonės specialistų užduočių – laiku surinkti visą derlių, kad saulėgrąžos nepernoktų ir neišaugtų rūgštingumo lygis. Veikiamos laiko ir deguonies, saulėgrąžos keičia savo skonio savybes.

Užaugintos saulėgrąžos visus metus turi būti sandėliuojamos specialiuose saugojimo elevatoriuose. Kompanija „Razdolie-Treid“ (Раздолье-Трейд) turi nuosavus elevatorius.

Iš viso užauginto derliaus atrenkama tik geriausios kokybės žaliava „Razdolie“ (Раздолье) fasuotų saulėgrąžų gamybai. Likusi žaliava yra parduodama.

Atrinkta žaliava vežama į „BPK“ (БПК) gamyklą Maskvos srityje, čia vyksta saulėgrąžų paruošimas, kepimas ir fasavimas.