TESS

TESS

Siekdami vartotojams pristatyti aukščiausios rūšies produktus, bendradarbiaujame su didžiausiomis įmonėmis tiek Europoje, tiek už jos ribų. Vienas iš tokių partnerių «Orimi Trade» įmonių grupė įsikūrusi Rusijoje, per metus rinkai pristatanti 85 000 tonų arbatos lapelių. Savo produkciją įmonė parduoda 35 šalyse ir yra vienas didžiausių distributorių Rusijoje. Taip pat ši įmonė vartotojams siūlo net 450 skirtingų produktų pasiūlymus! Džiaugiamės, kad ir Lietuvoje galime pristatyti šios įmonės produktus, vienas iš jų arbata ir arbatos mišiniai „TESS”.

Aukštos kokybės klasikinė juoda ir žalia arbatos bei arbatų mišiniai „TESS“, papildyti natūraliais vaisiais, uogomis, žiedlapiais ir vaistinėmis žolelėmis, puikiai perteikia ilgametes arbatos gamybos tradicijas, sujungtas su inovatyviomis idėjomis. Ceilono, Indijos ir Kenijos plantacijose auginami arbatos lapeliai maišomi su braškėmis, citrinomis, apelsinais, šaltalankiais, obuoliais, čiobreliais, persikais, rausvais pipirais bei  tropiniais vaisiais, sukuria tikrą skonių harmoniją. Kiekvienas „TESS“ arbatos mišinys, tarsi mažas atradimas, kuris įtraukia į užburiantį arbatos pasaulį.

Paprasti ar piramidės formos maišeliai išsiskiria kokybe ir patogumu, o mėgstantys pajusti ir pamatyti arbatos lapelius savo puodelyje, gali rinktis iš daugybės nesupakuotų arbatos rūšių. Kruopščiai atrinkti ingredientai ir patogios arbatos pakuotės leidžia mėgautis kiekvienu arbatos gurkšniu!