ZhL

ZhL

Konditerijos įmonė „ZhL“ (Zhytomir Confectionary Factory) yra viena iš lyderių Ukrainos saldumynų rinkoje. Ji savo veiklą plėtoja nuo 1944 metų.

Konditerijos fabriko „ZhL“ gaminiai plačiai žinomi saldumynų rinkoje, įmonė puikiai suderina savo ilgametę patirtį su inovatoriškumu ir dinamiška plėtra. Per metus įmonės gamyba siekia daugiau nei 80 tūkst. tonų. Šiandien įmonėje dirba 1800 darbuotojų.

Septyniuose gamybos cecho aukštuose įrengtos 28 linijos, kuriose gaminami saldainiai dėžutėse, šokoladiniai batonėliai, glaistyti ir neglaistyti saldainiai, šokoladiniai užkandžiai, šokoladiniai vaflių saldainiai, sausainiai, vafliai, karameliniai saldainiai (fudge), javainių batonėliai, javainių desertai su jogurtu ir produktai be cukraus.

Produktai atitinka tarptautinius kokybės valdymo sistemos ISO 9001:2008 ir produktų saugos valdymo sistemos ISO 22 000:2005“ standartus.

„ZhL“ savo šalyje žinoma kaip socialiai atsakinga įmonė, kuri globoja ir remia daugelį socialinių ir labdaros projektų, rūpinasi aplinkos sauga.

Nuo 2015 metų spalio mėn. įmonė UAB „Daisena” tapo oficialiu „ZhL“ produkcijos atstovu Lietuvoje.